XX. Kongres České vitreoretinální společnosti  25/11/21 - 27/11/21
pro uživatele

XX. Kongres České vitreoretinální společnosti

Vážené a milé kolegyně a kolegové,

dovolte, abych Vás jménem celého Výboru ČVRS srdečně pozval na 20. Kongres České vitreoretinální polečnosti, který se bude konat ve dnech 25. až 27. listopadu 2021 v kongresovém centru hotelu Galant v Mikulově.

MUDr. Pavel Němec
Prezident ČVRS

 Úvodní slovo garanta

Vážené a milé kolegyně a kolegové,

dovolte, abych Vás jménem celého Výboru ČVRS srdečně pozval na 20. Kongres České vitreoretinální společnosti, který se bude konat ve dnech 25. až 27. listopadu 2021 v kongresovém centru hotelu Galant v Mikulově.

V loňském roce jsem Vás chtěl pozvat na slavnostní 20. kongres, který měl probíhat pod heslem „ČVRS 202020“. Ale po událostech posledních měsíců mne napadá ještě jedno lepší heslo do záhlaví pozvánky 

„Pojďme se už konečně vidět“.

Kongres ČVRS je již tradiční událostí v kalendáři těch nejvýznamnějších oftalmologických akcí v roce. Za dlouhé roky se postupně stal zásadním a nejdůležitějším odborným setkáním pro všechny zájemce o vitreoretinální problematiku z České i Slovenské republiky.

Kromě oficiální odborné části Vás samozřejmě čekají také satelitní firemní výukové kurzy a v pátek večer již tradiční a vyhlášený diskuzní večer ČVRS.

Letošní rok je také rokem volebním a každý člen ČVRS bude mít možnost volit své kandidáty do Výboru ČVRS na další funkční období.

Detailní informace o Kongresu ČVRS, registraci, přihlášení k aktivní účasti, poplatcích a možnosti ubytování naleznete na našich internetových stránkách.

Milí a vážení kolegové, srdečně Vás ještě jednou zvu do Mikulova.


MUDr. Pavel Němec
Prezident ČVRS

Program

Témata pro nadcházející kongres Výborem ČVRS stanovena takto:

1. 20. let ČVRS – zahájení kongresu
2. Diskuzní stůl – „Ideální zobrazovací techniky/diagnostika při stanovení diagnózy“
3. Věkem podmíněná makulární degenerace
4. Diabetická retinopatie
5. Cévní patologie ve VR oblasti
6. Covid-19 a oftalmologie
7. Co udělám, když...? (Tipy, triky, chirurgie, medical retina)

Finální program bude zveřejněn v průběhu měsíce října.

Pro registraci k akci stikněte tlačítko Přejít na registraci.

Jak se stát partnerem

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abych Vás jménem celého Výboru ČVRS srdečně přizval ke spolupráci v rámci 20. Kongresu České vitreoretinální společnosti, který se bude konat ve dnech 25. - 27. listopadu 2021 v kongresovém centru hotelu Galant v Mikulově.

Kongres ČVRS je již tradiční událostí v kalendáři těch nejvýznamnějších oftalmologických akcí v roce. Za dlouhé roky se postupně stal zásadním a nejdůležitějším odborným setkáním pro všechny zájemce o vitreoretinální problematiku z České i Slovenské
republiky.

Nesmírně oceňuji Vaši dlouholetou podporu naší společnosti. Obzvlášť po posledních zoufalých měsících Vám patří všem velký dík. Bez vaší podpory by nebyla naše práce vůbec představitelná.

Pevně věřím, že letošní Kongres ČVRS dostojí odborné úrovni minulých let a bude pro Vás všechny místem příjemných setkání a diskuzí. Letos se chceme spolu s Vámi hrdě odhlédnout za minulými roky a optimisticky se podívat směrem k budoucnosti. Výbor ČVRS věří a doufá ve vaši podporu a spolupráci.

Detailní informace o Kongresu ČVRS naleznete na našich internetových stránkách.

 

Koordinaci Vaší spolupráce v rámci Kongresu ČVRS má na starosti Organizační agentura AB Congress Production zastoupená panem Šulcem (Ales.Sulc@abcproduction.cz , 602 321 353) a MUDr. Rejmont za Výbor ČVRS. Organizační agentura Vás kontaktovala nebo bude v nejbližších dnech kontaktovat. S jakýmikoliv dotazy se samozřejmě obracejte na Dr. Rejmonta.

Jako předseda organizačního výboru odloženého 20. Kongresu ČVRS Vám mohu garantovat, že pro úspěšný průběh našeho Kongresu uděláme maximum.

Milí přátelé a partneři - srdečně Vás ještě jednou zvu do Mikulova. 

Ještě jednou zdůrazňuji, že si jí nesmírně ceníme.

Děkujeme za Vaši podporu.

MUDr. Pavel Němec
Prezident ČVRS

Praktické informace pro vystavovatele

Pozvánka na akci bude zveřejněna během několika dnů.

Aktivní účast

Pro registraci k akci stikněte tlačítko Přejít na registraci.

Termíny pro aktivní účast:

Přihláška přednášky (název, autoři): do 30.9.2021.

Mail pro doručení přihlášky k aktivní účasti: pavel.nemec@uvn.cz